نکته مهم در مورد رام گوشی و تبلت های چینی :

گوشی و تبلت های چینی، به دلیل تنوع زیاد در طراحی مادربوردهای این مدلها و عدم پشتیبانی شرکت های تولیدکننده ی محصولات چینی، در مواردی مشاهده شده است که یک مدل تبلت با برد های مختلفی وارد بازار شده است (مثلا مکسیدر maxeeder که 12 عدد رام مختلف دارد). حتی ممکن است نام مادربرد در برخی از این پروداکت ها مشترک باشد اما به دلیل استفاده از ic های تصویر و تاچ و دوربین و … مختلف، بالتبع نیاز به رام های مختلف باشد. پس قبل از نصب هر گونه رام بر روی گوشی ها و تبلت های چینی و ایرانی، احتمال این قضیه را نیز مدنظر داشته باشید که ممکن است با نصب رام، مشکل تصویر، تاچ، دوربین یا … به وجود بیاید. همکاران گرامی بعد از اینکه نسبت به این مورد (درمورد تبلت و گوشی های روشن) با مشتری خود هماهنگی های لازم را انجام دادید، نسبت به خرید و رایت رام اقدام فرمایید. درصورت بروز هرگونه مشکل می توانید از پشتیبانی سایت کمک بگیرید. ولی در نهایت تمامی ریسک پذیری آن بر عهده ی شخص شماست. لطفا در انتخاب فایل دقت داشته و با توجه به مدل و تصویر و شناسه برد نسبت به خرید رام ها اقدام فرمایید.

تضمین بازگشت وجه ( عودت کامل مبلغ خرید ) :

تمامی کالاها , فایل ها و آموزش هایی که بصورت پرداخت آنلاین درسایت قرار گرفته اند دارای تضمین بازگشت وجه هستند. در صورت بروز مشکل ابتدا از طریق پشتیبانی با کارشناسان ارتباط برقرار کنید تا همکاران پس از بررسی و بازبینی شما را راهنمایی کنند.در صورت تایید کارشناس مرجوع و یا کالا جایگزین و ارسال میگردد. چنانچه به هر دلیل مشکل شما حل نشود از طریق فرم تماس باما درخواست بازگشت وجه به مدیر اصلی ارسال کرده و پس از تایید کادر فنی، مبلغ به حساب شما برگشت داده می شود.

نکته مهم : عودت مبلغ فقط زمانی انجام می شود که مشکل از طرف ما یعنی سایت بوده باشد. برای مثال ( مشکل در دانلود فایل یا آموزش قرار داده شده و یا جوابگو نبودن آموزش و یا عدم پاسخگویی سریع در پشتیبانی ) زمان پشتیبانی از ساعت 10 صبح تا 10 شب می باشد. حداکثر زمان پاسخگویی تا 3 ساعت پس از درخواست یا ارسال پیام می باشد.

لطفا در خرید کالا ها و فایلها و آموزش ها دقت کامل داشته . و در صورت انتخاب و خرید اشتباه از طرف مشتری به دلیل دریافت فایل یا آموزش هیچ هزینه ای عودت داده نخواهد شد.